Współpraca

Suknie ślubne Katarzyna Januszewska powstają z najlepszych materiałów i z największą dbałością o każdy detal, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wychodzimy także naprzeciw oczekiwaniom osób posiadających swój własny salon ślubny, jak i osób, które będą miały po raz pierwszy kontakt z branżą.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, prosimy o kontakt na adres email lub telefoniczny.

Ochrona danych osobowych

Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych firmy Alora Katarzyna Januszewska.

Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień oraz pod warunkiem wyrażenia zgody przez Klienta – w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.katarzynajanuszewska.com i nie będą udostępniane innym podmiotom.

Klient ma prawo wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych.

Powierzone dane osobowe są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących w Rzeczpospolitej Polskiej przepisach prawa, takich jak:

 

  • Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz.926, z późn. zm.)

  • Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)

  • Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29.04.2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024)

 

Metody płatności

Płatności można dokonać kartą lub przelewem.